Due Cigni kaubamärki tuntakse väga kõrge kvaliteediga roostevabast terasest nugade, sabraažimõõkade, trühvliviilutajate, sigarilõikurite, veiniavajate jm. poolest. 1896 aastal asutatud Fox Knives tehas asub Põhja-Itaalias, Maniago linnas.

Due Cigni käsitööna valmiud sabraažimõõk on hinnatud sommeljeede seas. Mõõkade valik on lai: mõõga tera pikkus on erinev, tera pind on kas matistatud või kaetud musta värvi kihiga; nikerdustega käepidemeid on erinevates värvides ja kaunistuseks paeltest käsitsi põimitud tutikesed samuti erinevates värvides. Kingituseks sobivad sabraažimõõgad on pakitud puitkarpi ja komplektis on kaasas puidust väljapaneku alus.

Due Cigni Linea 1896 sarjas on kvaliteetsest roostevabast terasest trühvliviilutajad, mille lõiketera saab reguleerida ning viilutada tõeliselt õhukesi trühvliviile. Trühvlilõikur on pakitud naturaaltoonis kinkekarpi.

Kaunis veiniteemaline kingitus on professionaalne veiniavaja. Due Cigni oliivipuidust käepidemega ja Fox Knives Vinum sarja veiniavajad on pakitud naturaaltoonis pappkarpi.

Kaunist lähenevat aastalõpu meeleolu!