Clase Azul 25 juubeliaasta Limited Edition tekiila sümboliseerib nende teekonda: kuhu on jõutud 25 aastaga ja millist tulevikku nähakse. See on samuti nende viis tänada kõiki inimesi, kes selles arengus on osalenud: andekaid kunstnikke ja kõiki Clase Azul suurest perekonnast.
25 juubeliks maaliti matile koobaltsinisele pudelile läikivad pintslitõmbed, mis sümboliseerivad võilille seemneid, mida kannab edasi tuul. Selle motiiviga kujutatakse Clase Azul México levikut üle maailma. Käsitöö keraamilist karahvini kaunistavad 25 plaatina tooni pintslitõmmet, iga aasta kohta nende ajaloos.

Clase Azul Tequila ja Clase Azul Mezcal asutaja ja tegevjuht Arturo Lomeli ning president Juan Sanchez esitlesid selle aasta juubelisündmuste ajal uut kaubamärgi identiteeti: Clase Azul México. 1997 aastal loodud ja varem tuntud kui Clase Azul Spirits, muudatus on osa aastapikkusest arengust ja 25. aastapäeval tähistab bränd uue ajastu algust toodete ja kogemuste osas.

Clase Azul ei ole mitte ainult Tequila ja Mezcal tootja vaid nad pakuvad Mehhiko kultuurist palju enamat – Clase Azul Destinations on konseptsioon, kus Clase Azul ärkab ellu ainulaadsete kogemuste kaudu, mis on inspireeritud Exquisite Mexico. Kõige esimene sihtkoht asub Mehhiko läänerannikul, Los Cabos, Baja California Sur, Mexico. Seal pakub kulinaarset elamust kohaliku köögi loomingust eksklusiivsetes restoranides La Terraza, Omakase ja El Bar Clase Azul Los Cabos peakokk Ivan Arias. Personaalse gastronoomilise kultuurielamuse kogemuseks on A Taste of Culture consierge teenus.

Eestis nüüd ka CLASE AZUL TEQUILA REPOSADO ESPECIAL 25 ANIVERSARIO ja

CLASE AZUL MEZCAL GUERRERO

Müstiline ilu – Clase Azul Mezcal Guerrero toob välja Mehhiko hästi hoitud saladuse: imelise Guerrero osariigi, väheuuritud piirkonna, mis näitab meile veel ühte Mehhiko kultuuri tahku. Clase Azuli Guerrero inspiratsiooniks sai maastike, gastronoomia, kunsti ja pärandi erilisus ning selle piirkonna naiste hinge tugevusest. Clase Azul Mezcal Guerrero majesteetlik maitse saadakse haruldasest agaavisordist: Papalote agaavist. See taim kasvab metsikult Guerrero osariigi mäeahelikes, maitseprofiilis tunda nii rannikukliima kui ka roheliste metsade värskust. Karahvini roheline värv tähistab nefriiti, Mehhiko esivanemate kultuuride jaoks üliväärtuslikku vääriskivi ja igaviku sümbolit. Karahvini katvad nelja kroonlehega lilled esindavad Viiendat Päikest – Hispaania-eelset kõiksuse jumalat.

Tooteid ei saa osta e-poest. Väga limiteeritud kogustes ja käsitöökeraamika õrna ning väärtuslikku pudelit postipakina saates ei saa garanteerida, et toode tervelt saajani jõuab. Ostusoovi korral palun kirjutada info@hanssonholding.com