Galateo & Friends Enrico Coveri südametega kinkekarp 2x250ml pudelitele

14,00 

Galateo & Friends disain kinkekarp Enrico Coveri kujundusega kahele Galateo pudelile suurusega 250ml. Pudeleid karpi saab ise valida.

None Kinkekott +2,50 €
None oliiviõli +19,00 € basiilikuõli +19,00 € tśillipipraõli +19,00 € veiniäädikas +13,00 €

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Itaallaste tuntud elu nautimise oskus on inspireerinud ülejäänud maailma ja Galateo sõpru. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Kinkekarbis ei ole toodet. Karpi sobivad kõik Galateo & Friends oliiviõli, äädika või palsamiäädika 250ml suurused klaaspudelid. Karp on valmistatud korduvkasutatud paberist ning käsitöö. Kujundus on kunstnikult Enrico Coveri ja kõige ilusamini sobivad karpi just Enrico Coveri sarjast 2 pudelit:

Enrico Coveri Ekstra Neitsioliiviõli Taggiasca 250ml

Enrico Coveri Peperoncino Tšillimaitseline oliiviõli 250ml

Enrico Coveri Basilico Basiilikumaitseline oliiviõli 250ml

Enrico Coveri Aceto di Vino Chianti veiniäädikas 250ml

Karbis on kohad 2 pudeli jaoks ja karp on tühi.

Lisainfo

Mõõtmed 17 × 15 × 9 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Sulle võib meeldida ka…

 • Galateo kinkekarp 250ml pudelile punane

  1,80 
 • Galateo Antonio Marras kinkekarp Ekstra Väärisoliiviõli ja Palsamiäädikaga 2 x 250ml

  55,00 
 • Galateo Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas 250ml

  27,00 
 • Galateo & Friends disain kinkekarp 250ml pudelile helehall

  9,00