Galateo Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas 250ml

27,00 

0,25L pudel / 108 €/L

Galateo & Friends Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas. 250ml pudelile on võimalik juurde osta erinevaid kinkekarpe.

None punane +1,80 € hall +1,80 € must +2,50 €
None läbipaistev +0,20 €

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas on valmistatud Modena’s, Emilia Romagna maakonnas, Itaalias. Koostis: keedetud viinamarjavirre, veiniäädikas. Happesus 6% ja tihedus 1,34.

Kasutada toitude maitsestamiseks, salatitesse, kastmetesse, marinaadidesse, liha glasuurimiseks.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 15 × 9 × 9 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Piirkond

,

Suurus

250ml