Galateo & Friends Ekstra Väärisoliiviõli 250ml

17,00 

0,25 L pudel / 68 €/L

Galateo & Friends Ekstra Väärisoliiviõli Taggiasca sordist.

None punane +1,90 € hall +1,90 €

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Ekstra Väärisoliiviõli on valmistatud Liguurias kasvanud oliivisordist Taggiasca külmpressimise meetodil.

välimus: kuldne kollane, valguses helkiv.

Aroom: kekmine intensiivsus, pehmed ja õrnad puuviljanoodid, värskeid mandleid ja seedermänni seemneid.

Maitse: kergelt magus nüanss, ümar, mõrkja kerge puudutusega. Järelmaitses magusust, õrn tasakaalustatud ja ilma torkiva lõputa.

100% Taggiasca sort. Happesus alla 0.5%

Soovitame: mereanni eelroad, sushi ja riisiroad, valge liha, kerged kastmed, küpsetised. Tänu oma kergele puuviljasusele ja magusale sensatsioonile, lisab roogadele maitset nende maitseomadusi liigselt varjutamata.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 25 × 17 × 11 cm
Bränd

Galateo & Friends

Tootja

Casa Olearia Taggiasca SRL

Päritoluriik

Piirkond

,

Suurus

250ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli

Sulle võib meeldida ka…

 • Galateo & Friends disain kinkekarp 250ml pudelile helehall

  9,00 
 • Galateo Enrico Coveri Ekstra Väärisoliiviõli Taggiasca 250ml

  19,00 
 • Galateo Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas 250ml

  27,00 
 • Galateo Antonio Marras palsamiäädikas 250ml

  18,00