Galateo & Friends disain kinkekarp 250ml pudelile must

10,00 

Galateo & Friends disain kinkekarp seotava paelaga, millesse sobib nii palsamiäädika kui oliiviõli pudel suurusega 250ml

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Itaallaste tuntud elu nautimise oskus on inspireerinud ülejäänud maailma ja Galateo sõpru. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Kinkekarbis ei ole toodet. Karpi sobivad kõik Galateo & Friends oliiviõli, äädika või palsamiäädika 250ml suurused klaaspudelid. Karp on valmistatud korduvkasutatud paberist ning käsitöö.

Valikus on must ja loodusvalge karp.

Lisainfo

Mõõtmed 17 × 15 × 9 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Sulle võib meeldida ka…

 • Galateo Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas 250ml

  27,00 
 • Galateo & Friends disain kinkekarp 250ml pudelile helehall

  9,00 
 • Galateo Antonio Marras kinkekarp Ekstra Väärisoliiviõli ja Palsamiäädikaga 2 x 250ml

  55,00 
 • Galateo kinkekarp 250ml pudelile punane

  1,80