Galateo Burton Morris Ekstra Väärisoliiviõli 250ml

20,00 

0,25 L pudel / 80 €/L

Galateo & Friends Burton Morris kollektsiooni Eksta Väärisoliiviõli Taggiasca sordist.

None must +2,50 €

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Galateo sõprade hulka kuuluv Burton Morris on tunnustatud kaasaegne postpopi kunstnik, kes on tuntud oma elava ja energilise stiili poolest. Tema töödes on sageli paksud jooned ja erksad värvid, kujutades igapäevaseid esemeid ja kultuuriikoone. Kaks tema varast mõjutajat olid Albrecht Durer ja Rockwell Kent. Morrise kunsti tunnustatakse populaarse kultuuri olemuse tabamise eest värske ja dünaamilise lähenemisega. Morris pälvis laialdase tuntuse, kui tema kunstiteoseid esitleti ikoonilise telesaate “Sõbrad” võtteplatsil, eriti Central Perki kohvikus. Tema maalid, nagu aurav kohvitass, said etenduse sünonüümiks ja lisasid komplektile kaasaegse hõngu. Aastate jooksul on Morris loonud kunstiteoseid suurtele sündmustele, nagu Oscarite jagamine ja olümpiamängud, tugevdades oma mainet kaasaegse popkunsti juhtiva tegelasena.

Ekstra Väärisoliiviõli on valmistatud Liguurias kasvanud oliivisordist Taggiasca külmpressimise meetodil. Tootja: Casa Olearia Taggiasca SRL

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 25 × 17 × 11 cm
Bränd

Galateo & Friends

Tootja

Casa Olearia Taggiasca SRL

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

250ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli

Sulle võib meeldida ka…

 • Galateo & Friends disain kinkekarp 250ml pudelile helehall

  9,00 
 • Galateo Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas 250ml

  27,00 
 • Galateo Enrico Coveri Ekstra Väärisoliiviõli Taggiasca 250ml

  19,00 
 • Galateo Antonio Marras palsamiäädikas 250ml

  18,00