1647 aastal saabus Scipione di Marzo Tufo linna ja istutas esimesed viinamarjad, mida tollel ajal nimetati Greco del Vesuvio. Di Marzo viinamarjaaed oli esimene Kreekapärase nimega sordi Greco aed ja Tufo linna järgi hakati kutsuma Greco di Tufo. 1648 aastal saab Tufo linnamüürile rajatud perekonna kodu valmis ja see maja on tänaseni linnas arhitektuuri ajalooline näide ja veinikelder, kus valmivad Cantine di Marzo veinid. Kesklinna asukoht tegi di Marzo oluliseks ka viinamarjaistikute paljundamisel. 2009 aastast on di Marzo valdused di Somma perekonna käes, kes on otsesed järeltulijad asutajale. Filippo di Somma koos poja Ferrante ja tütre Maria’ga on võtnud ambitsioonika projekti arendada üle 400 aastat vana valdust ja tõsta üks Itaalia vanemaid veinikeldreid oma kunagisse hiilgusesse.

Cantine di Marzo toodang on 110 000 pudelit. Neile kuulub 20 ha Greco ja Aglianico aedasid Tufo linna ümber, Santa Lucia ja San Paolo alevikes. Pinnas on vulkaaniline ja sisaldab väävlit, põhiosas savi ja lubjakivi. Uue filosoofia kohaselt keskendutakse just neile nn CRU aedadele, kust tulevad isikupärased veinid Vigna Laure ja Ortale.
Greco di Tufo DOCG veinid on erilise karakteriga, iseloomulik on tulikivi, ürdid, apelsini õite aroom, maitses tsitrusvilju, särtsakad ja mineraalsed. Pika õrna järelmaitse puhul tunda mandleid, kergelt ingverit ja eukalüpti.