Galateo Enrico Coveri Jungle kinkekarp 4 tootega

110,00 

Galateo & Friends Enrico Coveri Jungle kollektsiooni kinkekarp 4 tootega: Chianti punase veini äädikas, Taggiasca ekstra neitsioliiviõli, Sitsiilia sool ja kunstniku dzungli kujundusega keraamiline taldrik.

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Galateo & Friends disainerkollektsioon Food loves Fashion jätkab oma missiooni ja nende uue koostöö nimel paluti ENRICO COVERI kujutada ette värvilist toidukollektsiooni. Enrico Coveri on Itaalia kaubamärk, mis on oma jäljendamatu stiiliga värvide ja trükiste kasutamisel jätnud ajastusse jälje.

Enrico Coveri Jungle kinkekarp on käsitöö taaskasutatud papist. karbis on 4 toodet:
Chianti punase veini äädikas, Taggiasca ekstra neitsioliiviõli, Sitsiilia sool 60 g ja Enrico Coveri Jungle keraamiline maitsetaldrik

Valmistatud Itaalias, Liguurias.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 22,9 × 16,4 × 8 cm
Bränd

Galateo & Friends

Tootja

Casa Olearia Taggiasca SRL

Päritoluriik

Piirkond

Kastis

2 pudelit

Suurus

2 x 250ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli, veiniäädikas, maitseaine

Sulle võib meeldida ka…

 • Galateo Fabrizio Fiorani Vanilla Ekstra Väärisoliiviõli vaniljemaitseline 250ml

  25,00 
 • Galateo Enrico Coveri Ekstra Väärisoliiviõli Taggiasca 250ml

  19,00 
 • Galateo Enrico Coveri Basilico maitseõli Basiilik 250ml

  19,00 
 • Galateo Antonio Marras kinkekarp Ekstra Väärisoliiviõli ja Palsamiäädikaga 2 x 250ml

  55,00