Nobleza del Sur Organic Ekstra Väärisoliiviõli Päev 500ml

21,00 

0,5L pudel / 42 €/L

Nobleza del Sur Ökoloogiline Ekstra Väärisoliiviõli Päev 100% Picual on külmpressitud, keskmise, kõrgema puuviljasusega, 500ml klaaspudelis.

None must +2,50 € kuldne +2,50 €

Kirjeldus

Nobleza del Sur on aastast 1640 olnud ühe perekonna käes. Asutaja Miguel Sánchez Sagra omas oliivipuid Los Añadios mõisas, Jaén piirkonnas Andaluusias ning 12 põlvkonda hiljem töötavad ja hoolitsevad sama valduse eest järeltulijad Peñuelas-Sagra perekond. Perekond Peñuelas-Sagra on põlvest põlve edasi antud traditsioonidele lisanud uusi projekte ning ehitanud uue õliveski. Centenarium Premium sari esindab iga pudeliga perekonna tunnet ja selle väärtust.

​Aceites Nobleza del Sur üle 300 ha oliivisalusid asub Jaén-Andalusia provintsis. Iga farm annab personaalset karakteristikat ja puuviljast profiili selles Vahemerelise kliimaga Guadalimar Jõe läheduse pinnaselt. Olemuselt on nende oliiviõlid kergemad ja värskemad kui Itaalia Puglia piirkonnast.

Oliivisort 100% Picual
Piirkond: Finca Vista Alegre (Castellar, Jaén, Andaluusia, Hispaania) Tootja: Aceites Castellar.
ÖKO-PÄEV etiketil on LA ABEJA mesilane, põllukultuuride peamine päevane tolmeldaja, oliivipõldude tervisliku seisundi näitaja. Kliimamuutused ning pestitsiidide ja insektitsiidide kasutamine seavad nad väljasuremisohtu.

Valmistatud külmpressimisel maksimaalselt 4 tundi alates korjest. 10–14 kg oliive, et saada 1L õli. Varajane korje, oktoobris. Ökoloogiliselt puhas.

Värv Roheline
Puuviljasus keskmine – kõrge

Organoleptiline profiil: Puuviljane õli ürtide ja puuviljaroheliste toonidega nagu banaan ja õunakoor. Suus tasakaalustatud, märgatavalt rohelise, värske profiiliga ning kerge mõrkjus ja vürtsikus. Happesus 0,1º
Sobib: Liha, igat tüüpi roogade valmistamisel. Kalas ja koorikloomad, nii toorelt kui ka erinevate kastmete valmistamiseks. Pastad ja pitsad, erineval moel valmistatud. Juustud, poolkõvad (fouda, portveini salut…) ja kõvad (parmesan, pecorino…). Magustoidud, poolsulatatud šokolaadijäätis helvessoolaga.

Säilitada jahedas, valguse ja kuumuse eest kaitstult.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19,5 × 10 cm
Bränd

Nobleza del Sur

Tootja

Aceites Castellar

Päritoluriik

Piirkond

Maitseomadused

intensiivne

Orgaaniline

Organic sertifikaat

Suurus

500ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli