Galateo Beige Aceto di Vino Champagne Reims-Ardenne šampanjaäädikas 250ml

13,00 

0,25L pudel / 52 €/L

Galateo & Friends Beige Aceto di Vino Champagne Reims Ardenne on šampanja äädikas. 250ml pudelile on võimalik juurde osta erinevaid kinkekarpe või kombineerida toodet 4 pudeli kinkekarpidesse.

None punane +1,90 € hall +1,90 € hall +9,00 €
None läbipaistev +0,20 €

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Beige Aceto di Vino Champagne Reims Ardenne on šampanja äädikas. Austades Champagne traditsioone, saadakse see äädikas Champagne degorgement (ümberkorkimise) faasist, st kasutatakse šampanjapudelitest sademe eelmaldamisel külmutatud joogi osa. Vähemalt ühe aasta tammevaatides laagerdunud äädikas pakub erilist ja ainulaadset aroomibuketti.

Soovitame: suurepärane keedetud köögiviljade maitsestamiseks, mõni tilk keedetud lihale parandab selle maitset, sobib ideaalselt ka kastmete koostisosana.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 15 × 9 × 9 cm
Tootja

Casa Olearia Taggiasca SRL

Päritoluriik

Piirkond

,

Suurus

250ml

Toote liik

veiniäädikas

Sulle võib meeldida ka…

  • Galateo Aceto Balsamico di Modena IGP palsamiäädikas 250ml

    27,00 
  • Villa Manodori Aceto Balsamico di Modena IGP Dark Cherry palsamiäädikas 250ml karbis

    42,00 
  • Villa Manodori Aceto Balsamico di Modena IGP Artigianale palsamiäädikas 250ml karbis

    42,00