Jean-Luc Pasquet konjakimaja ajalugu algab 1970, kui ta võtab üle onu Albert Brisson äri ja 8 ha Grande ja Petite Champagne viinamarjaaedasid. IIX sajandi sajandi talukompleksis olid vanade konjakivaatidega keldrid ning 5 hl mahuga Charentais pot still Esimese Maailmasõja ajast. 1970 saak oli hea ja Jean-Luc alustab oma esimese konjaki valmistamist ning koos abikaasa Marie-Françoise saavad neist kasvataja/valmistaja/destilleerija/käsitöö konjakimeistrid Cognac parimas piirkonnas.

1977 on villisid esimese konjaki oma valduses.

Jean-Luc poeg, Jean hakkab äri juhtima 2011. Nende Grande ja Petite Champagne viinamarjaaiad on aastast 1995 mahepõllumajandus ja 1998 aastast organic sertifikaadiga, ei kasutata kemikaale, pinnast väetatakse naturaalse kompostiga. Viinamarjaväätide ridade vahele külvatakse spetsiaalsed oa ja teraviljasordid ning kevadel küntakse pinnas läbi, et tagada terve ökosüsteem.

1989 Jean-Luc vahetab 500 liitrise puuküttega katla kaasaegse 2000 liitrise gaasiküttega Charentais pot-still vastu. Veini destilleeritakse koos selles oleva sademega. Organic veiniviljeluses on tegemist naturaalse pärmiga. Kaks korda kestvat destilleerimisprotsessi jälgib Jean-Luc.

Pasquet konjakite iseloomus väljendub terroir ja artisan stiil. Konjak küpseb Limousin tammevaatides. Noorim konjak on L’Organic 04, värske ja puuviljane, küpsenud 4-5 aastat ja villitud käsitsi oma valduses. L’Organic 07 ja L’Organic 10 aastased konjakid tavamõistes vastaksid VSOP ja XO vanuses konjakitele.

Kingituseks sobivad minipudelitega degustatsiooni karbid aroomiklaasidega ja ilma.