Nobleza del Sur Premium Ekstra Väärisoliiviõli Centenarium ja Arbequina 2x350ml kinkekarp

47,00 

2×0,35L pudel / 67,14 €/L

Nobleza del Sur Premium Ekstra Väärisoliiviõli 2x350ml kinkekarp: Centenarium ja Arbequina külmpressitud, keskmise intensiivsusega, meeldiva värske puuviljasusega.

Kirjeldus

Nobleza del Sur on aastast 1640 olnud ühe perekonna käes. Asutaja Miguel Sánchez Sagra omas oliivipuid Los Añadios mõisas, Jaén piirkonnas Andaluusias ning 12 põlvkonda hiljem töötavad ja hoolitsevad sama valduse eest järeltulijad Peñuelas-Sagra perekond. Peñuelas-Sagra on põlvest põlve edasi antud traditsioonidele lisanud uusi projekte ning ehitanud uue õliveski. Centenarium Premium sari esindab iga pudeliga perekonna tunnet ja selle väärtust.

​Aceites Nobleza del Sur üle 300 ha oliivisalusid asub Jaén-Andalusia provintsis. Iga farm annab personaalset karakteristikat ja puuviljast profiili selles Vahemerelise kliimaga Guadalimar Jõe läheduse pinnaselt. Olemuselt on nende oliiviõlid kergemad ja värskemad kui Itaalia Puglia piirkonnast.

CENTENARIUM PREMIUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL

Oliivisort 100% Picual
Piirkond: Finca Vista Alegre (Castellar, Jaén, Andaluusia, Hispaania) Tootja: Aceites Castellar.

Valmistatud külmpressimisel maksimaalselt 4 tundi alates korjest. 10–14 kg oliive, et saada 1L õli. Varajane korje, oktoobris. Ökoloogiliselt puhas.

Värv Roheline
Puuviljasus keskmine – kõrge

Organoleptiline profiil: “Aceite de Pago” valmistatud sajandi vanuste looduslike oliivisalude Picual oliividest. See eristub ja on iseloomulikult otsekohese puhta, värske, puuviljase ja ürdise aroomiga. Suure aroomikompleksusega, mis meenutavad oliivisaludes koos eksisteerivaid taimi, tuues esile oliivilehe, nisuheina, lavendli, tomatitaime ja puuviljanoodid, nagu roheline banaan, õun ja roheline mandel. Suus väga tasakaalus, väga meeldiva esmamaitsega, kerge mõrkjus ja vürtsikus. Maitse püsivus aja jooksul on õrn ja elegantne. Happesus 0,1º

Sobib: Liha, igat tüüpi roogade valmistamisel. Kala ja koorikloomad, nii toorelt kui ka erinevates kastmetes valmistatud. Pastad ja pitsad, erineval moel valmistatud. Juustud, poolkõvad (fouda, portveini salut…) ja kõvad (parmesan, pecorino…). Magustoidud, poolsulatatud šokolaadijäätis helvessoolaga.

 

PREMIUM EKSTRA NEITSIOLIIVIÕLI ARBEQUINA

Oliivisort: 100% Arbequina
Piirkond: El Campillo Estate (Castellar, Jaén, Andaluusia, Hispaania) Tootja: Aceites Castellar.

Valmistatud külmpressimisel maksimaalselt 4 tundi alates korjest. 10–14 kg oliive, et saada 1L õli. Varajane korje, oktoobris.

Värv Roheline

Puuviljasus keskmine-kõrge

Organoleptiline profiil: õrn erkroheline ekstra neitsioliiviõli ürdise ja puuviljase aroomiga. Magusad lõhnad nagu roheline õun, banaan ja roheline mandel. Tasakaalus mõrkjas ja vürtsikas. Suus aroomikompleks ja hea pikk püsivus.  Happesus 0,2º

Sobib: kala, mereannid, küpsetatud või grillitud. Kastmed, carpaccio. Puuviljasalat, ideaalne desserdiga.

Säilitada jahedas, valguse ja kuumuse eest kaitstult.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19,5 × 10 cm
Bränd

Nobleza del Sur

Tootja

Aceites Castellar

Päritoluriik

Piirkond

Maitseomadused

intensiivne

Suurus

350ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli