Nobleza del Sur Organic Ekstra Väärisoliiviõli Öö 500ml karbis

24,00 

0,5L pudel / 48 €/L

Nobleza del Sur Ökoliigiline Ekstra Väärisoliiviõli ÖÖ erinevatest oliivisortidest on külmpressitud, keskmise intensiivsusega, meeldiva värske puuviljasusega, 500ml klaaspudelis.

Kirjeldus

Nobleza del Sur on aastast 1640 olnud ühe perekonna käes. Asutaja Miguel Sánchez Sagra omas oliivipuid Los Añadios mõisas, Jaén piirkonnas Andaluusias ning 12 põlvkonda hiljem töötavad ja hoolitsevad sama valduse eest järeltulijad Peñuelas-Sagra perekond. Perekond Peñuelas-Sagra on põlvest põlve edasi antud traditsioonidele lisanud uusi projekte ning ehitanud uue õliveski. Centenarium Premium sari esindab iga pudeliga perekonna tunnet ja selle väärtust.

​Aceites Nobleza del Sur üle 300 ha oliivisalusid asub Jaén-Andalusia provintsis. Iga farm annab personaalset karakteristikat ja puuviljast profiili selles Vahemerelise kliimaga Guadalimar Jõe läheduse pinnaselt. Olemuselt on nende oliiviõlid kergemad ja värskemad kui Itaalia Puglia piirkonnast.

Erinevad oliivisordid
Piirkond: erinevatest aedadest Castellar, Jaén (Andaluusia, Hispaania) Tootja: Aceites Castellar.
ÖKO-ÖÖ etiketil on öösel avanevaid õisi tolmeldav liblikas, põllukultuuride keskkonna kvaliteedi näitaja. Kliimamuutused ning pestitsiidide ja insektitsiidide kasutamine seavad nad väljasuremisohtu.

Valmistatud külmpressimisel maksimaalselt 4 tundi alates korjest. Varajane korje, oktoobris. 10–14 kg oliive, et saada 1L õli. Ökoloogiliselt puhas.

Värv Roheline
Puuviljasus keskmine – kõrge

Organoleptiline profiil: Puuviljane, magus ja harmooniline õli. Roheliste, puuviljaste toonide ja aroomidega kompleksne nüanss, mis meenutavad oliivisaludes koos elavaid taimi. Happesus 0,1º
Sobib: Kala, liha ja igasugused road, nii toored kui töödeldud.

Säilitada jahedas, valguse ja kuumuse eest kaitstult.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19,5 × 10 cm
Bränd

Nobleza del Sur

Tootja

Aceites Castellar

Päritoluriik

Piirkond

Maitseomadused

intensiivne

Orgaaniline

Organic sertifikaat

Suurus

500ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli