Nobleza del Sur Organic Ekstra Väärisoliiviõli Lastele 250ml

13,00 

0,25L pudel / 54 €/L

Nobleza del Sur BIO Ekstra Väärisoliiviõli Lastele on külmpressitud, kerge, keskmise puuviljasusega, 250ml klaaspudelis.

None must +2,50 € kuldne +2,50 €

Kirjeldus

Nobleza del Sur on aastast 1640 olnud ühe perekonna käes. Asutaja Miguel Sánchez Sagra omas oliivipuid Los Añadios mõisas, Jaén piirkonnas Andaluusias ning 12 põlvkonda hiljem töötavad ja hoolitsevad sama valduse eest järeltulijad Peñuelas-Sagra perekond. Peñuelas-Sagra on põlvest põlve edasi antud traditsioonidele lisanud uusi projekte ning ehitanud uue õliveski. Centenarium Premium sari esindab iga pudeliga perekonna tunnet ja selle väärtust.

​Aceites Nobleza del Sur üle 300 ha oliivisalusid asub Jaén-Andalusia provintsis. Iga farm annab personaalset karakteristikat ja puuviljast profiili selles Vahemerelise kliimaga Guadalimar Jõe läheduse pinnaselt. Olemuselt on nende oliiviõlid kergemad ja värskemad kui Itaalia Puglia piirkonnast.

BIO EKSTRA VIRGIN OLIVE OIL ONLY FOR CHILDREN

Oliivisort: Arbequina ja Picual
Piirkond: El Campillo Estate (Castellar, Jaén, Andaluusia, Hispaania) Tootja: Aceites Castellar.

Valmistatud külmpressimisel maksimaalselt 4 tundi alates korjest. 8–10 kg oliive, et saada 1L õli. Varajane korje, oktoobris. Ökoloogiliselt puhas.

Värv Rohekaskollane

Puuviljasus keskmine

Organoleptiline profiil: varajase korje ekstra neitsioliiviõli sisaldab peamiselt Arbequina sorti, kuna see on puuviljasem ja pehmem ning magusama palettiga. Vähemal määral on Picual sorti, mis annab kõrge stabiilsuse ja rikkaliku pölüfenoolide sisalduse ning kõrge protsendi oleiinhapet. Selle õli tarbimine sobib igas vanuses inimestele. Happesus 0,2º

Sobib: hommikupudrule, snäkkide, hapusaia, värske juustu ja tomatitega.

Säilitada jahedas, valguse ja kuumuse eest kaitstult.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19,5 × 10 cm
Bränd

Nobleza del Sur

Tootja

Aceites Castellar

Päritoluriik

Piirkond

Maitseomadused

intensiivne

Orgaaniline

Organic sertifikaat

Suurus

250ml

Toote liik

ekstra väärisoliiviõli