Galateo Passepartout Aceto di Vino Barolo DOCG Invecchiato veiniäädikas 1 liiter

33,00 

1L pudel / 33 €/L

Galateo & Friends Passepartout Aceto di Vino Barolo DOCG veiniäädikas 1 liitrises klaaspudelis

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Galateo & Friends Passepartout kollektsioon on mõeldud restoranidele, suurköökidele. Valikus on erinevad veiniäädikad ja oliivõlid.

Galateo & Friends Passepartout Aceto di Vino Barolo DOCG veiniäädikas 1 liitrises klaaspudelis koositises on Barolo DOCG vein, antioxidant E224, sisaldab sulfiite, happesus 6,5%. Valmistatud Itaalias, Liguurias. Tootja: Casa Olearia Taggiasca SRL

Veiniäädikat sobib kasutada marinaadide, suppide, kastmete või maitse järgi ka teistele roogadele maitse lisamiseks.

Lisainfo

Mõõtmed 22,9 × 16,4 × 8 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Piirkond

Tootja

Casa Olearia Taggiasca SRL

Kastis

6 pudelit

Suurus

1 L

Toote liik

veiniäädikas

Sulle võib meeldida ka…

  • Galateo Enrico Coveri Peperoncino maitseõli Tšillipipar 250ml

    19,00 
  • Galateo Enrico Coveri Ekstra Väärisoliiviõli Taggiasca 250ml

    19,00 
  • Galateo Enrico Coveri Basilico maitseõli Basiilik 250ml

    19,00