Frantoio Muraglia asutati Itaalias, Puglia linnas Andria, ligemale 450 aastat tagasi. Viis generatsiooni on valmistanud kõrgekvaliteedilist ekstra neitsioliiivõli majesteetliku Coratina oliivipuu sortdist. Täna juhib väga edukat perekonna ettevõtet Savino Muraglia.

Frantoio Muraglia kvaliteetsed õlid on nägusates 250ml ja 500ml klaaspudelites. Klassikalistele õlidele lisaks on väga naturaalse aroomiga Puglia erinevad maitseõlid 200ml klaaspudelites.

Õlitootja teeb pikka aega koostööd kohaliku keraamikatootjaga, kus nende tarbeks käsitööna valmivad keraamilised 500ml pudelid . Nendest on saanud ihaldusväärsed kollektsiooni artiklid ja igal aastal antakse välja uusi Limited Edition tooteid ning tehakse koostööd erinevate kohaliku kunstnikega.

Oliivisorte on väga palju, kuid Puglias on põhiliseks sordiks Coratina ja pisut vähem levinud Peranzana. Maitse järgi jaotatakse õlid intensiivse ja keskmise puuviljasusega. Frantoio Muraglia valmistab lisaks veel värske karakteriga külmpressitud õli oliividest, kust on kivid eemaldatud . Valikus on BIO orgaaniline ning luksuslik Grand Cru aia õli.