Galateo Mary Katrantzou Ekstra Neitsioliiviõli Taggiasca 250ml

17,00 

0,25L pudel / 68 €/L

Galateo & Friends Mary Katrantzou kollektsiooni postmargi trükimustritega luksuslik Ekstra Neitsioliiviõli Taggiasca sordist

Kirjeldus

Mary Katrantzou on sündinud Ateenas, õppis Rhode Islandi disainikoolis (USA) arhitektuuri ning lõpetas tekstiilidisaini bakalaureuse ja moe magistrikraadi Central Saint Martinsis (London). Tema 2008. aasta lõpunäitus ülisuurte juveelehete trükimustriga trikotaažkleitidest tekitas moetööstuses tormilaine ja koheselt kindlustas müügid Browns, Joyce, Colette ja seejärel Selfridges, Matchesfashion.com, Harrods ja Bergdorfi Goodman poodides. Ajakirjandus nimetas Mary Katrantzou “Trükikuningannaks”. Prestiižne koostöö on Victoria’s Secret, Longchamp, Moncler, Topshop ja Adidas. Mary on teinud koostööd ka kunstniku Pablo Bronsteiniga, kujundanud NYC balleti, Pariisi ooperi, Kreeka Rahvusooperi balleti kostüüme ja tema loomingut on eksponeeritud New Yorgi Metropolitani kunstimuuseumis ning Victoria & Alberti muuseumis Londonis.

2020 aastal käivitas Katrantzou puhkusekollektsiooni MARY- MARE, mille kuulsate postmargi trükimustritega riietas Mary Galateo & Friends luksusliku valiku ning kinkekarbi pudelid. See partnerlus on Vahemere traditsioonide ühine tähistamine ja peen koostöö, kus toit kohtub moega, ühendades Mary Katrantzou meisterlikkuse värvide ja geomeetria alal ning Marco Bonaldo tipptaseme ekstra neitsioliiviõlides.

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Mary Katrantzou Ekstra Neitsioliiviõli Taggiasca on valmistatud Liguurias kasvanud oliivisordist Taggiasca külmpressimise meetodil.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 15 × 15 × 11 cm
Bränd

Galateo & Friends

Tootja

Casa Olearia Taggiasca SRL

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

250ml

Toote liik

ekstra neitsioliiviõli