Galateo kinkekarp Oculista 4x250ml pudelile

22,00 

Galateo musta-valge triibuline kinkekarp Oculista on käsitöö. Karbis ei ole tooteid, need saab valida – Galateo & Friends oliiviõli, äädika, palsamiäädika 250ml suurused klaaspudelid või maitseainepurgid.

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Itaallaste tuntud elu nautimise oskus on inspireerinud ülejäänud maailma ja Galateo sõpru. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Kinkekarbis ei ole toodet. Oculista karpi sobib 4 pudelit Galateo & Friends oliiviõli, äädikat, palsamiäädikat 250ml suurused klaaspudelid või maitseainepurgid. Karp on valmistatud musta-valge triibulisest paberist ning on käsitöö. Karbis on pudelite vaherest, mis hoiab pudelid karbis paigal.

 

Lisainfo

Mõõtmed 20 × 20 × 10 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Sulle võib meeldida ka…

  • Galateo maitseaine Antibes 45ml

    9,50 
  • Galateo maitseaine Koh Samui 85ml

    9,50 
  • Galateo maitseaine Muscat 100ml

    9,50