Galateo Antonio Marras kinkekarp oliivõli ja palsamiäädikaga 2 x 250ml

55,00

Antonio Marras disain kinkekarp, milles on Extra Virgin Olive Oil Taggiasca sordist ja Aceto Balsamico di Modena IGP 1,25 tihedusega.

Laost otsas

Kirjeldus

Galateo & Friends bränd sündis 2002 aastal Arma di Taggia linnas Liguurias. Nende valikusse kuuluvad Extra Virgin Olive Oil Liguuria sordist Taggiasca, palsamiäädikad, veiniäädikad, maitseained ja mitmed Itaalia hõrgutised. Galateo & Friends kontseptsiooni edastatakse sloganiga „hea ilusas“ – Itaalia parimad toiduained disainpakendis. Selle originaalse projekti looja on Marco Bonaldo, kes võttis fookusesse toiduainete väga kõrge kvaliteedi ning serveerimiseks kuulsa rahvusvahelise disaineri Jacqueline Morabito poolt Galateo & Friends jaoks loodud pudelid. Kunstnik kasutas ideena vanaaegseid purke ja andis neile moodsa joone. Elustiili väljendab ka nimi Galateo, Itaalia mõistes Etikett, aristokraatlikud kombed kaasaegsel moel. Galateo teeb koostööd paljude “sõpradega”, kes järgemööda tutvustavad oma originaalloomingut. Disainerid, stilistid, rahvusvaheliselt tuntud peakokad, arhidektid, hotellid üle maailma on oma loovuse ja meisterlikkusega tugevalt kaasa aidanud Galateo kaubamärgi tugevdamisele, muutes tooted luksuslikumaks ja originaalsemaks. Gastronoomiline valik, mis on vallutanud maailma tuntuimate tärnidega restoranide lauad, rõõmustab nüüd toidugurmaane, kes saavad omale koju valida nii oliivõlide, maitseainete, erineva päritoluga soolade, pasta, riiside ja haruldaste spetsialiteetide seast.

Galateo sõprade hulka kuuluv Antonio Marras on väga tuntud moedisainer. Ta sündis Algheros Sardiinias. 1987 kujundas Rooma moemajale prêt-à-porter kollektsiooni. Järgneb ridamisi edukaid kõrgmoe-show’sid kuni 2003 aastal kutsub Prantsuse luksuskaupade kontsern LVMH teda Kenzo moemaja kunstiliseks juhiks, kus ta oli kaheksa aastat. Ta elab endiselt Sardiinias ja kodukant annab tema loometööle inspiratsiooni.

Antonio Marras disain kinkekarp, milles on Extra Virgin Olive Oil Taggiasca sordist ja Aceto Balsamico di Modena IGP 1,25 tihedusega.

Ekstra neitsioliivõli on valmistatud Liguurias kasvanud oliivisordist Taggiasca külmpressimise meetodil.

Palsamiäädikas on valmistatud Modenas Aceto Balsamico di Modena IGP baasil. Koostis: veiniäädikas, keedetud viinamarjavirre, happesus 6%.

Säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal valgus- ja soojusallikatest.

Lisainfo

Mõõtmed 25 × 17 × 11 cm
Bränd

Galateo & Friends

Päritoluriik

Piirkond

,