Frantoio Muraglia Ekstra Neitsioliiviõli Kivideta 100% Coratina 500ml

21,50 

0,5L pudel / 43 €/L

Frantoio Muraglia Ekstra Neitsioliiviõli Denocciolato 100% Corantina on külmpressitud kivideta oliividest. Intensiivse puuviljasusega 500ml klaaspudelis. Juurde on võimalik osta kinkekarp ja kinkekott.

None valge +1,90 € must +1,90 €
None Kinkekott +2,00 €

Kirjeldus

Frantoio Muraglia Ekstra Neitsioliiviõli Denocciolato 100% Corantina. Kivideta ekstra neitsioliiviõli on väga kvaliteetne toode, milles oliivide viljaliha eraldatakse kividest enne külmpressimist. Õrnad nüansid, puuviljane maitse ja särtsakas järelmaitse.

Intensiivse puuviljasusega 500ml klaaspudelis. Valmistatud Itaalias, Puglias. 100g tootes on: energia 900kcal, rasvu 90g, millest küllastunud 9g, E vitamiini 17g. Parim enna kuupäev on pudelil.

Denocciolato tähendab tõlgituna seda, et oliividest on kivid eemaldatud. Coratina oliivisort sobib selle innovaatilise tehnoloogia jaoks hästi. Pressimisel saadud oliiviõli keemiline koostis, toiteväärtus ja sensoorne profiil on suurepärane ning lisaks kõrge polüfenoolide konsentratsiooniga. Organoleptilise profiili poolest on Denocciolato õli erilise puuviljase maitsega ning järelmaitses intensiivse ja aromaatse, kergelt värske rohelise nüansiga.

Sobib salatite, mereandide, köögiviljasuppide, kala ja kiirküpsetamise jaoks.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19,5 × 8 cm
Bränd

Frantoio Muraglia

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

500ml

Toote liik

ekstra neitsioliiviõli