Allahindlus!

Frantoio Muraglia Ekstra Neitsioliiviõli Grand Cru Macchia di Rose 500ml karbis

34,00 

0,5L pudel / 80 €/L

Frantoio Muraglia Grand Cru Macchia di Rose on keskmiselt puuviljane ekstra neitsioliivõli 100% Corantina sordist, imeilusas kinkekarbis.

Juurde on võimalik osta kinkekott.

Kirjeldus

Frantoio Muraglia Grand Cru Macchia di Rose kinkekarbis on keskmiselt intensiivsem puuviljane, keskmise mõrkjusega ekstra neitsioliivõli 100% Coratina sordist.

Oliivisort: 100% Coratina.

Päritolu: Itaalia, Puglia

Frantoio Muraglia asutati Itaalias, Puglia pealinnas Andria, ligemale 450 aastat tagasi ning viis generatsiooni on siin valmistanud majesteetliku ekstra neitsioliivõli. Frantoio Muraglia ajalugu algab, kui julge ettevõtmisena Savino Muraglia ostis tänaseni elujõus hiiglasliku Coratina oliivipuu keset 40ha Muraglia kõrgustikul ning hakkas oliividest kivipressiga õli tegema. Trotsides kõiki nõuandjaid, kes ütlesid, et maast ja oliividest pole õnne saada. Savino Juuniori vanavanaisa – “kangekaelne kui muula”, nagu Apuulias öeldakse, kus inimesed sõnu ei tee – mõtles oma peaga ja käivitas õlitootmise, Frantoio Muraglia õlid on nüüd 40 riigis gurmeetoodete riiulitel.

Grand Cru ekstra neitsioliivõli on nime saanud Macchia di Rose aia järgi, mille pinnas ja positsioon on suurepärane parima kvaliteediga Coratina oliivipuudele. Toodetakse limiteeritud koguses ja nummerdatud unikaalsetes lapikpudelites.

Oliivõli välimus on intensiivne roheline, kuldse helgiga, aroomis apteegitilli, artišokki, pipart ja heina. Maitse on kesmiselt puuviljane, vürtsikalt intensiivne mõrkjus ning hästi tasakaalustatud stiil.

Lisainfo

Mõõtmed 27 × 19.5 × 8 cm
Bränd

Frantoio Muraglia

Päritoluriik

Piirkond

Suurus

500ml

Toote liik

ekstra neitsioliiviõli